BALSAM JEROZOLIMSKI DLA NIEMOWLĄT

Balsam Jerozolimski na życie suplement diety napisany w trosce normalne funkcjonowanie gardła, w oparciu 400 lat doświadczenia Zakonu Bonifratrów. Sam z pustelników rozsławił Mariańską Górkę Balsamem Jerozolimskim, którego właściciele kłodzkiej apteki „Pod Murzynkiem” nie zaprzestali produkować nawet po 1945 roku kiedy wyjechali z Kłodzka do Niemiec. Już od kilku lat podaję mojemu 7-latkowi Balsam jerozolimski Bonifratrów w syropie dla niemowląt i uprawnieniu w ogóle nie choruje, a należy do przedszkola. zioła ojca grzegorza zawiera olejki z 11 ziół wspierających siłę oraz działanie systemu oddechowego: zatok, gardła, oskrzeli.

Balsam Jerozolimski na życie stworzony w trosce normalne funkcjonowanie gardła. Był sobie Balsam Jerozolimski, polecany przez znawczynię i praktykantkę owych ziół, ponoć absolutnie skuteczny przy infekcji dróg oddechowych. Balsam Jerozolimski forte wspiera pracę układu immunologicznego i oddechowego: zatok, gardła, oskrzeli. Posiadamy barw i balsamy rozgrzewające na stawy i kręgosłup oraz mazidła chłodzące na mięśnie.

To potężna i wyjątkowa receptura wykonana przez Zakon Bonifratrów w oparciu 400 lat doświadczenia, opierająca się z jedenastu odpowiednio dobranych ziół z balsamowcem mirry wzbogaconych lewoskrętną witaminą C. To szczególna i wyjątkowa receptura Braci Bonifratrów przedstawiająca się z jedenastu dobranych ziół z balsamowcem mirry, wzbogacona witaminą C. Balsam Jerozolimski Forte można brać w prawdziwej skór lub rozpuścić w niewystarczającej ilości wody.

Z pierwszej dawki balsamu wszystkie obnjawy ustąpiły az do wczoraj (drugi tydzień kuracji) zadzwoniłam do bliskiego zielarza i kazał na tydzień odstawić balsam kapucyński i podawac balsam jerozolimski (jest fajną na choroby górnych dróg oddechowych) oraz mało znany dużo osobom OXYBUILD (tlen w płynie). Trwał w niej największy pustelnik hrabstwa kłodzkiego Johannes Treutler, twórca balsamu.

Ja polecam Balsam Jerozolimski. Balsam Jerozolimski dla niemowląt syrop pozytywnie działa na pracę układu oddechowego i immunologicznego. Pierwsze grupy nalewek zostały już wyprodukowane pod nazwami, Balsam Panewnicki, Liquor Panevnicensis, Prawdziwy Franciszkanski Balsam Jerozolimski oraz Nalewka Przeciwgrypowa. Balsam nie zawiera kompozycji zapachowych - jest hypoalergiczny, przydaje się do jakiegoś typie skóry, szczególnie przyjemnej i skorej do uczuleń.